لوگو کارخانه پروفیل صابری

شرکت پروفیل صابری

آشنایی با کارخانه پروفیل صابری

شرکت نورد لوله و پروفیل صابری، یکی از شرکت‌های برتر در زمینه تولید مقاطع فولادی است که در سال ۱۳۸۷ و با ظرفیت تولید نیم میلیون تن انواع مقاطع لوله و پروفیل‌ فولادی در سال، در شهرک صنعتی عباس‌آباد واقع در شرق تهران و در زمینی به متراژ حدودی ۳۱ هزار متر مربع تاسیس شد. شرکت پروفیل صابری با تولید انواع محصولات با کیفیت، متنوع و نزدیک به استاندارد‌های بین‌المللی، علاوه بر رفع نیاز‌های بازار داخلی، در بازار  لوله و پروفیل‌ فولادی کشور‌های خارجی نیز فعالیت مناسبی داشته‌ و توانسته است سهم خود را در این بازا‌ر‌ها افزایش دهد. حدود ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این کارخانه مشغول به کارند که نشان از فعالیت مناسب این مجموعه در زمینه اشتغالزایی می‌باشد.  

کارخانه پروفیل صابری

محصولات شرکت پروفیل صابری

همانطور که اشاره کردیم محصولات شرکت پروفیل صابری از تنوع و کیفیت بسیار مناسبی برخوردار بوده و توانسته است رضایت مشتریان را به دست بیاورد. از مهم‌ترین محصولات این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پروفیل‌های مربعی
  • پروفیل‌های مستطیلی
  • انواع لوله
  • چارچوب‌ها
  • پروفیل‌های طرح‌دار
  • پروفیل‌ها در و پنجره

این کارخانه علاوه بر تولید محصولات اشاره شده، خدماتی مانند برشکاری و خم انواع ورق‌های فولادی را نیر انجام می‌دهد و همچنین قادر به تولید محصولات با ابعاد خاص و با توجه درخواست مشتری نیز می‌باشد. محصولات شرکت نورد لوله و پروفیل صابری در صنایع مختلفی مانند ساختمان سازی،‌ پل سازی، در و پنجره فولادی، سازه‌های فلزی، آب و فاضلاب، نفت و پتروشیمی، خودروسازی، مبلمان خانگی و شهری و ماشین آلات صنعتی مورد استفاده واقع می‌شوند.

خط تولید شرکت نورد لوله و پروفیل صابری

محصولات ارائه شده توسط شرکت نورد لوله و پروفیل صابری، به روش نورد سرد و درز جوش به شیوه القایی تولید می‌شوند. خطوط برش ورق‌های این کارخانه نیز به صورت روزانه، توانایی برش حدود ۲۵۰ تن ورق فولادی و تبدیل آن به نوار‌های مخصوص را دارند. شیوه جوش این کارخانه بدین صورت است که لبه لوله‌های فرم‌گیری شده به یکدیگر نزدیک می‌شوند، سپس لبه‌های ورق فولادی ذوب شده، از درگاه جوش عبور می‌کند و توسط ماشین‌آلات و تجهیزات مخصوص، جوش خورده و به یکدیگر متصل می‌گردند. در نهایت لوله و پروفیل های تولید شده، به وسیله اره اتوماتیک در متراژ مشخص بریده می‌شوند و پس از دسته‌بندی در بازار عرضه می‌شوند. 

چشم‌انداز و اهداف شرکت پروفیل صابری

کارخانه پروفیل صابری با بیش از ۲۰ سال فعالیت مداوم در زمینه تولید محصولات فولادی مانند لوله و پروفیل، جایگاه مناسبی در بازار ایران و حتی بازار‌های خارجی پیدا کرده است. این شرکت با به‌کارگیری تکنولوژی روز دنیا، تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته و همچنین استفاده از پرسنل با تجربه و متخصص در بخش های تولید، کنترل کیفیت و سایر بخش‌ها، همواره به کیفیت محصولات خود اضافه کرده و معتقد است کلید ماندگاری و خوش‌نامی در بازار، حفظ کیفیت محصولات و تلاش برای افزایش آن می‌باشد.